טוען

תשובות לשאלות נפוצות

אין לי קורות חיים. האם זה הכרחי לצורך מציאת עבודה?

ברוב המקרים, מעסיקים יבקשו ממך קורות חיים. אם אין לך קובץ קורות חיים, תוכל לבנות קובץ בקלות, ובמהירות (ובחינם כמובן) באמצעות מחולל קורות החיים שלנו.

האם חיפוש העבודה דרככם כרוך בתשלום?

לא. אנחנו לא גובים תשלום ממחפשי עבודה smiley

האם שימוש במחולל קורות החיים כרוך בתשלום?

לא. מחולל קורות החיים נבנה כשירות למחפשי העבודה והשימוש בו חינם.

מה עליי לעשות כדי לשפר את הסיכויים למצוא עבודה בהקדם?

על מנת לשפר את הסיכויים למצוא עבודה במהירות, אנו ממליצים בחום להירשם חינם לאתר דנאל. משתמשים רשומים נהנים מאזור אישי בו ניתן לנהל את קורות החיים, להגיש מועמדות למשרות מתאימות, לצפות במשרות שהוגשה אליהן מועמדות ועוד. בנוסף, כדאי לשים לב שהסוכן החכם שלך מכיל את כל התחומים והמקצועות שעשויים להתאים. ככל שייבחרו יותר מקצועות – הסיכוי לקבל הצעות עבודה גדל.

האם מומלץ להקדיש יום בשבוע לשליחה מרוכזת של קורות חיים?

אנו ממליצים לשלוח קורות חיים על בסיס יומיומי ולא לרכז את שליחת קורות החיים ליום מסוים בשבוע. ככל שמגישים מועמדות בסמוך יותר למועד פתיחת המשרה, כך הסיכוי להתחיל תהליך למשרה גבוה יותר. צריך לזכור שאם מגישים קורות חיים שבוע לאחר מועד פתיחת המשרה, יתכן מאוד שיש מועמדים בתהליך מתקדם למשרה ולכן לא יצרו איתך קשר לגביה.

אני חוששת ממרכזי הערכה. האם זה עלול לפגוע בסיכויים למצוא עבודה?

ראשית, חשש ממרכזי הערכה הוא טבעי. על פי רוב הכנה למרכזי ההערכה מצמצמת את מידת הלחץ ומשפרת את הביצוע. את מוזמנת לקרוא טיפים שיסייעו לך לעבור בהצלחה את מרכז ההערכה. בנוסף, ישנם מכונים שמתמחים בהכנה למרכזי הערכה וישמחו לסייע.

זכרי שלא כל תפקיד אליו דורש השתתפות במרכז ההערכה. לצד זאת, לא מומלץ לפסול משרות מתאימות רק בגלל שתהליך המיון כולל מרכז הערכה.

אני מחפש עבודה בדיסקרטיות. מה מומלץ לעשות?

חיפוש עבודה דרכנו הינו דיסקרטי לחלוטין. לעולם לא נעביר את פרטיך למעסיקים ללא שיחה עימך.

אם אתה מחפש במקביל דרך אתרי הדרושים, מומלץ לשים לב שאינך מגיש מועמדות למשרות בארגון בו אתה עובד (למשל, לא להגיש קורות חיים למשרות דיסקרטיות באתרי הדרושים, אלא אם מהתיאור בולט שלא מדובר בארגון בו אתה עובד היום).

מה היתרון בחיפוש עבודה באמצעותכם על פני חיפוש עבודה עצמאי?

אנחנו תמיד ממליצים "לא לשים את הביצים בסל אחד". חיפוש עבודה דרכנו אינו מונע ממך את האפשרות לחפש במקביל גם באופן עצמאי.

חיפוש עבודה באמצעות דנאל יחשוף אותך להיצע משרות רחב יותר, כולל משרות דיסקרטיות שאינן מפורסמות באתרי הדרושים ומשרות שמטופלות על ידנו באופן בלעדי. כמו כן, יועצי ההשמה שלנו ילוו אותך לאורך תהליך החיפוש, יתנו טיפים, עצות, פידבקים שיעזרו לך במציאת עבודה.

הגשתי מועמדות למספר משרות שנראות לי מתאימות. מה עכשיו?

קורות החיים יתקבלו אצל יועצת ההשמה המטפלת במשרה והיא תיצור עימך קשר במידה והמשרה עדיין רלוונטית. כדאי להמשיך להגיש מועמדות למשרות שנראות לך מתאימות.

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!