טוען

מחפשים עבודה? הגעתם למקום הנכון! אנו בדנאל נשמח להיות פרטנרים שלכם ולהפוך את החיפוש לנעים, מקצועי, יעיל ונוח.

מאחורי האתר עומד צוות מקצועי של יועצי השמה וקריירה ב-36 סניפים שרוצים להעניק לכם את השירות הטוב  והיעיל ביותר. באתר דנאל תקבלו את כל מה שצריך כדי למצוא עבודה בקלות ובמהירות: לוח דרושים עדכני עם מגוון משרות חמות ובלעדיות, סוכן חכם שיאפשר לכם להישאר מעודכנים ולקבל התראות אונליין על משרות חדשות שנפתחות, בלוג קריירה בו תוכלו לקבל מידע שימושי, סקר שכר מעודכן, מחולל קו"ח שיבנה לכם קובץ קורות חיים משודרג והכל הכל בחינם.

אם אתם מעסיקים המגייסים עובדים,  יש לנו אזור מיוחד גם עבורכם. מוזמנים להיכנס.

קבוצת דנאל הינה מהחברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום משאבי האנוש. חברה ציבורית, הנסחרת בבורסה הפועלת משנת 1974 ומעניקה קשת רחבה של פתרונות בתחומי התעסוקה, הסיעוד, הרווחה והחינוך. כחברה ציבורית, העובדת עם ולמען אנשים, אנו מחויבים לשמור על ערכים של הוגנות ושקיפות. לכן, העובדים שלנו נהנים מהשכר ומהתנאים ההוגנים ביותר.  

אצלנו "קודם כל בני אדם" זו לא סתם סיסמה, אלא ליבת העשייה. יש לנו הזכות לעזור לאנשים במגוון צמתים מרכזיים ולא פשוטים בחייהם, באמצעות כל אחת משלושת החטיבות שלנו ובאמצעות חברות הבנות:

דנאל משאבי אנוש-

מתמחה בגיוס, השמה והעסקת עובדים למגוון ארגונים במשק, לרבות משרדי ממשלה, גופים ציבוריים, התעשיות הביטחוניות וחברות פרטיות.

תקופת חיפוש העבודה אף פעם לא קלה וטומנת בחובה לחצים נפשיים וכלכליים. אנחנו כאן כדי להציע את המשרות המתאימות ביותר, לכוון, לייעץ, לתרום מהידע ומהניסיון שצברנו ולדאוג שתוכלו להגיע בכל יום לעבודה עם חיוך.

יועצי ההשמה שלנו נותנים מענה למגוון רחב של משרות באמצעות סניפינו הפזורים ברחבי הארץ ובאמצעות סניפי ההתמחויות. אנו מתחייבים לשמירה על דיסקרטיות מלאה לכל אורך הדרך.

כחברה מובילה בתחום הגיוס ומשאבי האנוש, זכינו במכרז של המוסד לביטוח לאומי לקידום העסקת עובדים עם מוגבלויות במגוון חברות במשק. תוצאות הפרויקט מעוררות גאווה ואנו מבטיחים להמשיך לפעול במלוא המרץ לקידום הנושא.

בנוסף לפעילות הענפה בסניפי חברת דנאל, פועלת קבוצת נישה, שהינה חברת בת של דנאל. קבוצת נישה מספקת שירותי גיוס, השמה והעסקת עובדים בתחום ההייטק.

 

דנאל אוכלוסיות מיוחדות

מטפלת באנשים בעלי צרכים מיוחדים (כגון על רצף האוטיזם, מוגבלות שכלית התפתחותית ולקויות למידה) באמצעות מסגרות לדיור חוץ ביתי, מרכזי תעסוקה ושיקום ובתי ספר ברחבי הארץ. כל דייר זוכה לטיפול מקצועי על ידי צוות מקצועי רב תחומי המסייע לו בהשתלבות בקהילה ומסביבה המספקת לו את כל צרכיו, עם המון סבלנות, חום ואהבה.

בנוסף, דנאל היא החברה הראשונה (וכרגע היחידה) המפעילה מועדון יום חברתי-שיקומי, לנפגעי פעולות איבה בירושלים מטעם הביטוח הלאומי. במועדון מסופקות פעילויות חברה ופנאי לרווחת המשתתפים.

בתחום האוכלוסיות המיוחדות פועלת בקבוצת דנאל קבוצת בית אקשטיין (חברת בת) שהינה הארגון הגדול והמוביל בתחום הטיפול באנשים עם צרכים מיוחדים ובשיקומם. בית אקשטיין נותן מענה בתחומי הדיור, החינוך, התעסוקה ועוד. הארגון כולל מסגרות בפריסה ארצית רחבה הפועלות לשיפור איכות חייהם של המטופלים.

על מכללת be שמעתם? מדובר במכללה חלוצה בתחומה המאפשרת לימודים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה ומתמחה בהוראת סטודנטים עם לקויות למידה ואוטיזם.

דנאל סיעוד-

החברה הגדולה בתחום הסיעוד בישראל, המוסמכת לספק שירותים לזכאי חוק הסיעוד מטעם המוסד לביטוח לאומי ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים. דנאל מעניקה שירותים מגוונים לכ-20,000 אלף לקוחות כגון שירותי חוק סיעוד, השגחות פרטיות בבתי חולים, טיפול סיעודי פרטי ע"י מטפלים, סיוע לניצולי שואה, עובדים זרים לסיעוד.

בדנאל סיעוד נפגשים עם אלפי קשישים מידי יום ובמסגרת המפגשים הצוות המקצועי נחשף להמון סיפורים וחלומות. מכאן, נולד פרויקט "דנאל סיעוד מגשימה לי חלום", אשר מצליח לרגש בכל פעם מחדש עם הגשמת חלומות של מטופלים בני הגיל השלישי. בנוסף, הופקו מספר ספרים בשיתוף עם המטופלים כמו "סבתא בישלה סיפור", "ד"ר סבתא" ועוד היד נטויה.

 

כדי לתת מענה מיטבי וכדי להוביל ולהצטיין בתחומי העשייה שלנו, אנו משקיעים משאבים רבים בטכנולוגיה מתקדמת, בהון אנושי איכותי, בהתמקצעות ובהדרכה. נשמח להיות כאן בשבילכם!

 

אז... אחרי שהכרנו, מה תרצו לעשות עכשיו?

להירשם בחינם לאתר דנאל וליהנות מהצעות עבודה ייחודיות שיתאימו לכם בול

לחפש משרות בסגל דנאל. הידעתם? בסגל דנאל יש מעל 1000 עובדים ב-3 החטיבות (לא כולל את העובדים בחברות הבת)

להגיע למידע למעסיקים

להגיע לתמיכה הטכנית למחפשי עבודה

לעיין בבלוג הקריירה או בסקר השכר העדכני

 

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!