טוען

השמת בכירים

דנאל בכירים מומחים באיתור, מיון, אבחון, גיוס והשמה של עובדים בכירים בהתמחויות הבאות: כספים ופיננסים, משאבי אנוש, הנדסה וייצור, שיווק ומכירות, תפעול, רכש ושרשרת אספקה. 

עולם הגיוס לדרג ניהולי בכיר שונה מגיוס אחר של עובדים, החל משלב אפיון התפקיד המחייב הכרת התרבות הארגונית של החברה המגייסת

ומאפייני התפקיד הייחודיים, ועד לתהליך איתור מועמדים מתאימים המצריך מומחיות, דיסקרטיות, מקצועיות וניסיון רב. 

 

אנחנו מציעים:

 

הד האנטר ממוקד ודיסקרטי למשרות בכירים

מערכת CRM מתקדמת לניהול ואיתור מועמדים מהמתקדמות והחדשניות בעולם

בקיאות בתרבות העסקית והכלכלית של עולם גיוס והשמת הבכירים

 צוות מקצועי ומיומן בעל הכשרה ושיטות גיוס ייחודים לאיתור ממוקד של מועמדים תוך שמירה על דיסקרטיות ✔

שנות ותק וניסיון עם שוק העבודה תוך היכרות מעמיקה עם מגוון רחב של חברות גדולות בתעשיה ✔

   מאגר רחב של מועמדים ממגוון תפקידים בכירים ניהולים מתחומים שונים במשק ✔

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל morpe@edanel.co.il או בטלפון: 03-5265220 

השירות חינם למחפשי העבודה! דיסקרטיות מלאה מובטחת.

 

הצוות שלנו

מור פרץ

מור פרץ

מנהלת מחלקת בכירים

שלום, שמי מור, נעים להכיר.
אני מאמינה כי תהליך השמה של מנהלים בכירים בשוק העבודה אינו תהליך גיוס סטנדרטי, שכן מצד המגייסת על החיפוש להתבצע בצורה ממוקדת, קפדנית, דיסקרטית, מקצועית ויסודית ומצד המועמד עליו להרגיש סמוך ובטוח כי נמצא בידיים טובות על מנת למצוא את האתגר הבא שלו והנכון עבורו מבחינת ניהול הקריירה שלו.


פעמים רבות מנהלים בכירים נמצאים בתפקידם שנים, וקשה להם לעשות את השינוי ולהתקדם הלאה. חכמים ממני אמרו: "אל תחששו לוותר על הטוב מספיק בשביל המצוין" (ג'ון די.רוקפלר), המנהלים בארגון הם חוד החנית וככוח כזה משמעותי, עליהם להיות לא פחות ממצוינים כדי להוביל את הארגון להצלחה אל מול הסביבה הדינאמית והתחרותית בחוץ.לעיתים, עלינו לצאת מאזור הנוחות על מנת לגדול ולהתפתח. מכאן שהליווי וההכוונה בתהליך הם מהותיים ועל מנת שתוכלו להתקדם לתפקיד המדויק שיוביל אתכם ואת הארגון שלכם למצוינות, עליכם לקבל את ההחלטה הזו בתבונה.


עבודת הגיוס עבורי מהווה דרך חיים, שליחות, הגשמה עצמית מעבר למקצוע. ההיכרות היום-יומית עם אנשים מרתקים, שמגיעים עם רקע תעסוקתי מעניין תוך שילוב היכרותי את שוק העבודה והניסיון שלי בהתאמת מועמדים למשרות, גורם לי לסיפוק רב.


מור בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח  מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני מהמרכז האקדמי רופין. עובדת בחברה מזה 8 שנים, החלה את תפקידה כרכזת גיוס, מנהלת סניף וקודמה למנהלת המחלקה. 

דניאלה קוגן

דניאלה קוגן

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי דניאלה קוגן, נעים להכיר! 

במרוץ היום יום אנחנו לא עוצרים לשאול את עצמנו את השאלות על מנת להבין האם אנו נמצאים על הנתיב הנכון עבורנו. אך כשהדלתות נפתחות, הזדמנויות צצות ואנו מוצאים לנכון להתפתח ולתרום למקום המאפשר ביטוי ליכולות הגלומות בנו. כחלק מתהליך הליווי, כשאני מכירה מקרוב את פרטי המועמד, את תכונותיו, כישוריו והניסיון הניהולי עמו מגיע, אני מחברת אותו לארגון המתאים ביותר, כמו שידוך. 

לאחרונה, השוק הישראלי מפלס את דרכו בהצלחה אל השווקים הבינלאומיים, כך שנדרשים עוד ועוד בכירים בעלי ניסיון שישתלבו בתפקידי מפתח בארגונים שונים במשק ונדמה שהשידוך הוא רק עניין של זמן. במיוחד לאור הקורונה, אנחנו בדנאל בכירים, ערים לשינויים שעובר שוק התעסוקה, לאנשי העולם החדש ולתהליכים כלכליים מקומיים וגלובאליים. 

בעולם בו הרשתות החברתיות מצד אחד תורמות את שלהן ומצד שני מציפות במידע, חשוב לי להוות גורם מקצועי שמלווה את התהליך, עם יחס חם, שקיפות מלאה לאורך הדרך והקפדה על דיסקרטיות במטרה לשים את המועמד במרכז התהליך על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר הן עבור המועמד והן עבור הארגון. 
בדנאל בכירים, אנו עובדים עם מאגר איכותי וגדול של חברות מקומיות ובינלאומיות בתעשייה המסורתית ובהייטק עם מגוון רחב של משרות מפתח בכירות, אטרקטיביות ובלעדיות, כך שהאפשרויות הופכות לרלוונטיות ונגישות יותר מאי פעם, במיוחד לדרגים הבכירים.

אני מאמינה כי בחירה נכונה בתהליכי גיוס בכירים מתחילה בבחירת הליווי הנכון. סט הכלים אותו צברתי במהלך חיי, מהווה קרקע פורייה להצלחה מובטחת עבור המועמד והארגון בתהליך ההתאמה זה לזה.  
אני מרגישה גאווה להיות באחת החברות המובילות בארץ להשמת בכירים ויודעת שאני כבר בחרתי נכון, אז מה איתכם? 

דניאלה, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בפסיכולוגיה מהמרכז האקדמי רופין.
החלה את תפקידה כרכזת גיוס בכירים מתוך אהבה רבה לתחום ורצון לשלב בין צרכי האדם לעולם העבודה המשתנה. להוות מקום בטוח, קשוב ומכיל ויחד עם זאת אקטיבי מאוד במציאת הפיתרון האידיאלי ביותר, הן עבור המועמד והן עבור הארגון.
 

אור מקייטן

אור מקייטן

רכזת השמה מחלקת בכירים


 


 
 

אורן עובדיה פוקס

אורן עובדיה פוקס

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי אורן עובדיה פוקס, נעים להכיר!

הרקע שלי מתחיל בספורט מקצועי בתחום הכדורעף- תחום בו מצוינות ושאיפה להצליח היא לא מילה גסה. לדעתי הדימיון בין גיוס לבין ספורט מקצועי נמצא בהבנה כי ספורט קבוצתי דורש שיתוף פעולה של מספר בודדים כיחידה אחת סינרגטית כמו בארגון וההבנה שהרכבת קבוצה דורשת גיוס של האדם הנכון מקצועית אך גם אישיותית היא הכרחית להצלחה כמו בכל ארגון כלכלי הישגי.

אני מאמינה שהשקעה במציאת האדם הנכון וחיבורו עם הארגון הנכון לו, טיפוחו ודאגה לרווחתו ועתידו המקצועי יוביל לשינוי ושיפור גדול יותר בתעשיה כולה ולא רק בארגון הבודד.

בתפקידי אני מרגישה שיש לי אפשרות להשפיע לטובה על ארגונים רבים במשק בגיוס הבכירים.

 

אורן,

בוגרת תואר ראשון בניהול ומשאבי אנוש מאוניברסיטת בר אילן. אמא לאריק ואשתו של אידו.

מתחילה את דרכה בתחום הגיוס באמונה כי המשאב האנושי הינו המשאב החזק ביותר המעיד על חוזקו, עמידותו, אופיו ודרכו של ארגון.

תומי לוינסון

תומי לוינסון

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי תומי, נעים להכיר!
 

שיר רוזליו צפתי

שיר רוזליו צפתי

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום !  שמי שיר רוזליו צפתי , רכזת השמה במחלקת דנאל בכירים 

באיזה תחום תרצו למצוא עבודה?

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!

חבר מביא חבר

חבר מביא חבר

לעזור לחברים זה תמיד כיף, עכשיו יש לכם גם הזדמנות להרוויח מזה. השאירו פרטים של חבר או חברה שמחפשים עבודה ותוכלו לזכות בתווי שי. אל תשכחו להשאיר גם את הפרטים שלכם כדי שנוכל לחזור אליכם.

ארגונים מגייסים

  • פלאפון
  • לאומית
  • מגדל