טוען

השמת בכירים

דנאל בכירים מומחים באיתור, מיון, אבחון, גיוס והשמה של עובדים בכירים בהתמחויות הבאות: כספים ופיננסים, משאבי אנוש, הנדסה וייצור, שיווק ומכירות, תפעול, רכש ושרשרת אספקה. 

עולם הגיוס לדרג ניהולי בכיר שונה מגיוס אחר של עובדים, החל משלב אפיון התפקיד המחייב הכרת התרבות הארגונית של החברה המגייסת

ומאפייני התפקיד הייחודיים, ועד לתהליך איתור מועמדים מתאימים המצריך מומחיות, דיסקרטיות, מקצועיות וניסיון רב. 

 

אנחנו מציעים:

 

הד האנטר ממוקד ודיסקרטי למשרות בכירים

מערכת CRM מתקדמת לניהול ואיתור מועמדים מהמתקדמות והחדשניות בעולם

בקיאות בתרבות העסקית והכלכלית של עולם גיוס והשמת הבכירים

 צוות מקצועי ומיומן בעל הכשרה ושיטות גיוס ייחודים לאיתור ממוקד של מועמדים תוך שמירה על דיסקרטיות ✔

שנות ותק וניסיון עם שוק העבודה תוך היכרות מעמיקה עם מגוון רחב של חברות גדולות בתעשיה ✔

   מאגר רחב של מועמדים ממגוון תפקידים בכירים ניהולים מתחומים שונים במשק ✔

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל morpe@edanel.co.il או בטלפון: 03-5265220 

השירות חינם למחפשי העבודה! דיסקרטיות מלאה מובטחת.

 

הצוות שלנו

מור פרץ

מור פרץ

מנהלת מחלקת בכירים

שלום, שמי מור, נעים להכיר.
אני מאמינה כי תהליך השמה של מנהלים בכירים בשוק העבודה אינו תהליך גיוס סטנדרטי, שכן מצד המגייסת על החיפוש להתבצע בצורה ממוקדת, קפדנית, דיסקרטית, מקצועית ויסודית ומצד המועמד עליו להרגיש סמוך ובטוח כי נמצא בידיים טובות על מנת למצוא את האתגר הבא שלו והנכון עבורו מבחינת ניהול הקריירה שלו.


פעמים רבות מנהלים בכירים נמצאים בתפקידם שנים, וקשה להם לעשות את השינוי ולהתקדם הלאה. חכמים ממני אמרו: "אל תחששו לוותר על הטוב מספיק בשביל המצוין" (ג'ון די.רוקפלר), המנהלים בארגון הם חוד החנית וככוח כזה משמעותי, עליהם להיות לא פחות ממצוינים כדי להוביל את הארגון להצלחה אל מול הסביבה הדינאמית והתחרותית בחוץ.לעיתים, עלינו לצאת מאזור הנוחות על מנת לגדול ולהתפתח. מכאן שהליווי וההכוונה בתהליך הם מהותיים ועל מנת שתוכלו להתקדם לתפקיד המדויק שיוביל אתכם ואת הארגון שלכם למצוינות, עליכם לקבל את ההחלטה הזו בתבונה.


עבודת הגיוס עבורי מהווה דרך חיים, שליחות, הגשמה עצמית מעבר למקצוע. ההיכרות היום-יומית עם אנשים מרתקים, שמגיעים עם רקע תעסוקתי מעניין תוך שילוב היכרותי את שוק העבודה והניסיון שלי בהתאמת מועמדים למשרות, גורם לי לסיפוק רב.


מור בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח  מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בייעוץ ארגוני מהמרכז האקדמי רופין. עובדת בחברה מזה 6 שנים, החלה את תפקידה כרכזת גיוס, מנהלת סניף וקודמה למנהלת המחלקה. 

יובל רפאלי

יובל רפאלי

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי יובל רפאלי, נעים מאוד להכיר.
בעולם שכולו משתנה, אחד הדברים הקבועים הוא הקשר האנושי. 
הממשקים האישיים בין אנשים הם חסרי תחליף והצורך בהם הוא תמידי. אני רואה את עולם הגיוס כשלוחה בלתי נפרדת של אותו קשר אנושי ובפרט בגיוס מנהלים. 


השמת בכירים הוא אינו הליך גיוס סטנדרטי. החל מהגדרת התפקיד, דרך אופן האיתור של המועמד ועד לליווי ולגיוס בפועל. ישנן אבני דרך בתהליך שיש לצלוח בחכמה וברגישות. יחד עם הקשר האישי, ההקשבה, הדיוק, הליווי והדיסקרטיות – אנחנו הופכים להיות שותפי דרך!
בתחילתו של התהליך, נבין בצורה המדויקת ביותר את צרכי הארגון, נבצע חקר מעמיק ונמצא את הממשק האידיאלי עם המועמד הנכון, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אנושית. נלווה את התהליך מתחילתו, ועד שנהיה בטוחים בשביעות רצונם של המועמד ושל הארגון.  
עבודת הגיוס מהווה עבורי מקור ללמידה, למפגש אנושי עם אנשים מעניינים ומגוונים בצמתים השונים של חייהם. בתקווה לספק עבורם את המענה הטוב ביותר, תוך לקיחה בחשבון את הגורמים המשמעותיים עבורם בחיפוש אחר האתגר הבא. פלטפורמת הגיוס מאפשרת לי לממש את אהבתי הטבעית לסייע ולהקשיב לאנשים ואת התובנות הארגוניות שרכשתי דרך ניסיון העבודה. 


יובל, בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי וסטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית בתל חי.

החלה את תפקידה כרכזת גיוס בכירים מתוך אהבה רבה לתחום ורצון לשלב בין צרכי האדם לעולם העבודה המשתנה. להוות מקום בטוח, קשוב ומכיל ויחד עם זאת אקטיבי מאוד במציאת הפיתרון האידיאלי ביותר, הן עבור המועמד והן עבור הארגון.
 


 
 

דניאלה קוגן

דניאלה קוגן

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי דניאלה קוגן, נעים להכיר! 

במרוץ היום יום אנחנו לא עוצרים לשאול את עצמנו את השאלות על מנת להבין האם אנו נמצאים על הנתיב הנכון עבורנו. אך כשהדלתות נפתחות, הזדמנויות צצות ואנו מוצאים לנכון להתפתח ולתרום למקום המאפשר ביטוי ליכולות הגלומות בנו. כחלק מתהליך הליווי, כשאני מכירה מקרוב את פרטי המועמד, את תכונותיו, כישוריו והניסיון הניהולי עמו מגיע, אני מחברת אותו לארגון המתאים ביותר, כמו שידוך. 

לאחרונה, השוק הישראלי מפלס את דרכו בהצלחה אל השווקים הבינלאומיים, כך שנדרשים עוד ועוד בכירים בעלי ניסיון שישתלבו בתפקידי מפתח בארגונים שונים במשק ונדמה שהשידוך הוא רק עניין של זמן. במיוחד לאור הקורונה, אנחנו בדנאל בכירים, ערים לשינויים שעובר שוק התעסוקה, לאנשי העולם החדש ולתהליכים כלכליים מקומיים וגלובאליים. 

בעולם בו הרשתות החברתיות מצד אחד תורמות את שלהן ומצד שני מציפות במידע, חשוב לי להוות גורם מקצועי שמלווה את התהליך, עם יחס חם, שקיפות מלאה לאורך הדרך והקפדה על דיסקרטיות במטרה לשים את המועמד במרכז התהליך על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר הן עבור המועמד והן עבור הארגון. 
בדנאל בכירים, אנו עובדים עם מאגר איכותי וגדול של חברות מקומיות ובינלאומיות בתעשייה המסורתית ובהייטק עם מגוון רחב של משרות מפתח בכירות, אטרקטיביות ובלעדיות, כך שהאפשרויות הופכות לרלוונטיות ונגישות יותר מאי פעם, במיוחד לדרגים הבכירים.

אני מאמינה כי בחירה נכונה בתהליכי גיוס בכירים מתחילה בבחירת הליווי הנכון. סט הכלים אותו צברתי במהלך חיי, מהווה קרקע פורייה להצלחה מובטחת עבור המועמד והארגון בתהליך ההתאמה זה לזה.  
אני מרגישה גאווה להיות באחת החברות המובילות בארץ להשמת בכירים ויודעת שאני כבר בחרתי נכון, אז מה איתכם? 

דניאלה, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות בפסיכולוגיה מהמרכז האקדמי רופין.
החלה את תפקידה כרכזת גיוס בכירים מתוך אהבה רבה לתחום ורצון לשלב בין צרכי האדם לעולם העבודה המשתנה. להוות מקום בטוח, קשוב ומכיל ויחד עם זאת אקטיבי מאוד במציאת הפיתרון האידיאלי ביותר, הן עבור המועמד והן עבור הארגון.
 

ענבר יניב

ענבר יניב

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי ענבר, נעים להכיר!

הגעתי למחלקת הבכירים לאחר תקופה כרכזת גיוס ומשאבי אנוש, בכדי לקבל התמקצעות על העולם המרתק הזה. שוק התעסוקה מבעבע וניתן לראות עליות וירידות תמידיות, אך הצורך במגייסות מקצועיות רק עולה ועולה. בדיוק בגלל זה אני כאן, בכדי להעמיק, להכיר את השוק על כלל גווניו ולאתגר מועמדים בשלב הבא בקריירה שלהם.

כמי שמכירה מעט את עולם הגיוס, יש לציין כי דיסציפלינת הבכירים במשק הינה עולם ומלואו. עולם הגיוס יכול להיות טכני ומנוכר, אך כאן במחלקת הבכירים, אנו לוקחות כל מועמד לדרך חדשה, מכירות לעומק, בוחנות גם את ה-DNA האישי וההתאמה לחברה אליה אנו מגייסות ומקוות להצליח ולהוות עבורו אבן דרך משמעותית בקריירה שלו. כך בעצם, אנו כמגייסות הפכנו להיות ערך מוסף בתהליך גיוס מקצועי ומעמיק, בעיקר כאן בבכירים, שבוחן את המועמד לעומקו ולא רק טכנית.

אני נהנית לספק לאנשים את ה"אוזן הקשבת" בראיון המקצועי שלהם, וכן לאתגר ולספק את עצמי במציאת החברות המתחרות בשוק והבנת פרופיל המשרות בצורה כה מעמיקה עד כדי הבאת המועמד הנכון והמתאים ביותר לכל ארגון וארגון.

אני מאמינה כי הקריירה המקצועית שלכם תלויה בכם! אם בעבר הסתכלנו על וותק וביטחון תעסוקתי באותו הארגון, כיום ניתן להרחיב אופקים והזדמנויות מוצעות בפתיחות רבה יותר וללא מחסומים.

אם קורץ לכם לשמוע, להרחיב אופקים וליצור עבורכם הזדמנויות חדשות ומרתקות, בתהליך דיסקרטי לחלוטין ובליווי המקצועי ביותר, אנו כאן בשבילכם.

ענבר

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם התמחות במשאבי אנוש.

בעלת 3 שנות ניסיון קודם בעולם הגיוס ומשאבי האנוש.

ירדן מידן

ירדן מידן

רכזת השמה מחלקת בכירים

שלום, שמי ירדן, נעים להכיר!
העידן הנוכחי של המציאות שמשתנה במהירות, הדגיש בפנינו את משמעותו של מערך הגיוס בכל ארגון מצליח. כמגייסת בכירים, אני זוכה לעבוד עם מגוון ארגונים מעניינים ושונים, ללמוד יחד איתם את עולם העבודה המשתנה ולבנות עבורם פתרונות מדויקים להשמת בכירים בהתאם לצרכיהם.

הליך השמת הבכירים הוא תהליך מעמיק, רגיש ומשמעותי ודורש תשומת לב מיוחדת ושונה מגיוס עובדים סטנדרטי. אני חושבת שרק על ידי היכרות מעמיקה עם המועמד/ת וליווי צמוד בתהליך, ניתן להבין במדויק את טיב ההתאמה לארגון המגייס וזה הרף אותו אני משמרת.

בתפקידי, אני זוכה לסייע לאנשים למצוא את המקום הנכון עבורם. מקום בו הם יכולים להתפתח, להשפיע ולהוביל. מהצד השני של המטבע, אני זוכה לסייע לארגונים למצוא את המנהלים הנכונים והמדויקים ביותר עבורם וכך לחוות סיפוק ו-win win בכל הזדמנות.

ה"אני מאמין" שלי בתחום הגיוס ואצלנו בבכירים בפרט, הוא הדיוק. למדתי להכיר את הארגונים והחברות איתם אני עובדת בצורה מעמיקה ובאופן כזה שאוכל לדעת איזה מועמד/ת יוכלו להתאים להם ברמה המקצועית ובעיקר האישית.

יחד עם הקולגות שלי בצוות, יצרנו פלטפורמה בה החברות הטובות ביותר במשק פונות אלינו לגיוסים הכי מורכבים ומאתגרים, בכירים ככל שיהיו, ומצד שני פלטפורמה כזו המאפשרת למועמדים הכי מעניינים וממשרות מפתח במשק יצירת קשר עמנו בצורה הדיסקרטית והנעימה ביותר שהכרתי.
מוזמנים/ות גם כן להעביר קורות חיים ונצא יחד לדרך חדשה!

באיזה תחום תרצו למצוא עבודה?

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!

חבר מביא חבר

חבר מביא חבר

לעזור לחברים זה תמיד כיף, עכשיו יש לכם גם הזדמנות להרוויח מזה. השאירו פרטים של חבר או חברה שמחפשים עבודה ותוכלו לזכות בתווי שי. אל תשכחו להשאיר גם את הפרטים שלכם כדי שנוכל לחזור אליכם.

ארגונים מגייסים

  • פלאפון
  • לאומית
  • מגדל