טוען

שיטות העסקת עובדים

מגייסים עובדים? תנו לנו להפוך את תהליך גיוס העובדים להרבה יותר יעיל ומקצועי!

חברת דנאל תסייע לכם באיוש המשרות הפנויות בארגונכם ובמציאת העובדים המתאימים ביותר, תוך התייחסות לפרופיל המקצועי והאישיותי.
דנאל מגייסת ומעסיקה עובדים במשרות קבועות וזמניות, משרות קצרות או ארוכות טווח, ובמגוון רחב של עיסוקים. בכל רגע נתון מועסקים דרכנו כ-20,000 אנשים במגוון ארגונים ותעשיות במשק הישראלי.

אנו יודעים שכל ארגון פועל בסביבה עסקית שונה, ולפיכך יש לו צרכים ודרישות משלו. תפקידנו לספק ללקוחותינו את פתרונות גיוס העובדים המתאימים ביותר עבורם, שיאפשרו להם להגיב במהירות ובאפקטיביות לשינויים הכלכליים בשוק.
באמצעות נציגנו בסניפי דנאל הפזורים ברחבי הארץ נשמח לספק מידע על שיטות ההעסקה האפשריות, וכמובן לעזור לכם במציאת שיטת העסקה המתאימה ביותר לארגונכם.


השמה
אנו נאתר לכם את המועמד המתאים ביותר בהתאם לקריטריונים ולדרישות שתגדיר. מיום העבודה הראשון העובד ייקלט על ידכם ויחולו ביניכם יחסי עובד מעביד. השירות כרוך בעמלת השמה חד פעמית.

העסקה / איוש (Cost+)
אנו נאתר, נאבחן ונגייס את המועמד המתאים ביותר לדרישות המשרה כפי שיוגדרו על ידיכם, נציב אותו לעבודה בפועל אצלכם ונעסיק אותו באמצעותנו לתקופה של עד 9 חודשים. במקרה זה, יחסי עובד מעביד חלים עלינו. אנו נשלם לעובד את שכרו, נדאג לזכויותיו הסוציאליות ונחייב אתכם בעלות העסקת העובד ובדמי טיפול חודשיים.


פיירול (Pay Roll)
מיון, אבחון וגיוס העובד יבוצעו על ידכם עצמאית. יחסי עובד מעסיק יחולו ביננו לבין העובד למשך 9 חודשים. אנו נשלם לעובד את שכרו, נדאג לזכויותיו הסוציאליות ונחייב אתכם בעלות העסקת העובד ובדמי טיפול חודשיים מופחתים (משום שהוצאות הגיוס לא חלו עלינו).

מיקור חוץ (Outsourcing)

"דנאל פרויקטים" בונה עבור כל ארגון את פתרון מיקור החוץ המותאם במיוחד עבורו, מתוך סל פתרונות המתחדש ומתעדכן בהתמדה, בהתאם לצורכי השוק ולהזדמנויות העסקיות העומדות בפני הלקוח. לקבלת מידע, צרו קשר.


דנאל חתומה על הסכם קיבוצי עם הסתדרות העובדים החדשה, ופועלת בכפוף לחוק העסקת עובדים באמצעות חברות כוח אדם. מסגרות חוקיות אלו מסדירות את תעסוקת העובדים באמצעות חברות כוח האדם, מעגנות את זכויותיהם ואף מקנות להם תנאים סוציאליים מעבר לקבועים בחוקי העבודה.
נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את שירותי הייעוץ ופתרונות העסקת העובדים בצורה המקצועית והאמינה ביותר.

 

< חזרה למידע למעסיקים

 

מעסיקים - צרו קשר

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!