טוען

השמת אנשים עם מוגבלויות באמצעות דנאל

חברות במגזר הפרטי המונות מעל 100 עובדים, מחוייבות שלפחות 3% מכלל העובדים בחברה יהיו אנשים עם מוגבלות. חברת דנאל זכתה במכרז של הביטוח הלאומי ואנו גאים ושמחים לקדם העסקת עובדים עם מוגבלויות במגוון חברות במשק.

משפט אחד עלינו: חברת דנאל, הינה חברה ייחודית  במסגרתה פועלות בסינרגיה חטיבה מובילה בתחום ההשמה וחטיבה מובילה בטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים (הכוללת גם חברת בת, את "בית אקשטיין").

מחפשי עבודה עם מוגבלויות מטופלים ע"י צוות יועצי ההשמה שלנו, כמו כל מחפש עבודה אחר. ההתייחסות שווה וזהה, תוך ביצוע התאמות במידת הצורך, ובתיאום מלא עם עובדי השיקום של המוסד לביטוח לאומי

לצד זאת, נוכח ייחודה של האוכלוסיה וכן נוכח חוסר הידע של מעסיקים לגבי שילוב נכון שלהם בעבודה,  מוקצים משאבים רבים לליווי מחפשי העבודה. מחפשי עבודה עוברים שלב הכנה עם עובדת אגף השיקום של הביטוח הלאומי (עובדת סוציאלית).

לאחר מכן צוות דנאל נפגש עם מקבל השירות יחד עם עובדת השיקום, לקבלת הסבר על הפרויקט. לאחר תיאום הציפיות ממשיכים לפגישה מקצועית נוספת לשם הכנת מסמך קורות חיים והכנה לראיון עבודה בארגונו של המעסיק. לאחר מכן, מבוצעת פעילות לאיתור משרות מתאימות, תוך התייחסות למגבלות ולאילוצים. עם איתור מקום העבודה הפוטנציאלי, מתואם ראיון עבודה למקבל השירות בליווי מלא של נציגי דנאל. לאחר החלטת המעסיק על כניסה לעבודה – ממשיך תהליך הליווי ומתקיימים ביקורים סדירים במקום העבודה. הליווי כולל פגישות לבחינת אופן ההשתלבות, פתרון בעיות במידה וקיימות וכן שביעות רצון, הן של המעסיק והן של העובד.

התוצאות מעוררות גאווה. מתחילת פעילות המכרז, שלבה דנאל במעגל העבודה מעל 400 אנשים עם מוגבלויות. יחס ההצלחה בין הפונים לקבלת שירות שיקום תעסוקתי לבין אלו אשר מוצאים עבודה באמצעות דנאל, הינו גבוה מאוד.

אנו צופים העמקת הפעילות וייצוג הולך וגובר של אנשים עם מוגבלויות במקומות העבודה, שיתרמו להצלחת הארגונים בהם הם מועסקים.

 

למידע נוסף השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם.

 

*השירות ניתן חינם, הן למעסיקים והן למחפשי העבודה

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!