טוען

1 - 3 מתוך 3
מספר משרה 355633
חשב/ת מתחיל/ה לאחר התמחות
מיקום המשרה: אבן יהודה
היקף משרה: מלאה

לחברה הנותנת שירותי ייעוץ לחברות הייטק בשרון דרוש/ה חשב/ת מתחיל/ה ! לאחר סיום התמחות ביקורת וייעוץ לחברות הייטק, עבודה מול חו''ל. משרה מלאה, א'-ה', 8-17 עם אופציה לגמישות קלה בשעות!

דרישות התפקיד:

רואה/ת חשבון מוסמך/ת בהשכלה לאחר התמחות! ניסיון בביקורת חיצונית בתחום ההייטק ידע ב USGAAP ידע ב GAAP אנגלית ברמה טובה

מספר משרה 363304
מנהל/ת כספים לחברה קמעונאית בתעשיית המזון
מיקום המשרה: אזור תעשיה עמק חפר
היקף משרה: מלאה

לחברה מובילה ומוכרת בתעשייה באזור השרון דרוש/ה מנהל/ת כספים מהתעשיית הקמעונאית!(כפיפות למנכ"ל החברה)תאור תפקיד :הבטחת פעילות תקינה, שוטפת ואיכותית של המערכת הכספית בחברה.הבטחת תכנון כספי נכון של פעילות החברה ומעקב אחר ביצועו.תחומי אחריות עיקריים :ניהול כולל של המערכת הכספית וצוות העובדים ע"פ מדיניות החברה.ממשק מול מנהלים בחברה (ובכלל זה מנכ"ל החברה)ממשקים מול ספקי החברהניהולה הכספי התקין של החברה בהתאם למסגרות תקציב שאושרו על ידי הממונים.ניהול מחלקת גביית לקוחותניהול, מעקב והנחיית מערך החיובים וההכנסות.הכנת דוחות כספיים חודשיים, רבעוניים ושנתייםאחריות וניהול של המערך הכספי של החטיבה (הרשת), הכוללת מחלקות מאזנים וחשבוניות.טיפול וקשר עם מוסדות חיצונייםהכנת דוח מס, הכנת תקציב שנתי

דרישות התפקיד:

תואר אקדמי מאת אוניברסיטה/מכללה המוכרת ע"י המועצה להשכלה גבוהה בתחומי כלכלה או ראיית חשבון.רואה/ת חשבון מוסמךניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בשנים האחרונות בתפקיד חשב/ת בחברה תעשייתית-קמעונאות ובעלת מחזור פעילות של למעלה מ-100 מיליון ₪ לשנהניסיון בחברות ציבוריות , גושן / SOXהבנה מעמיקה של כללי חשבונאות מקובלים (ובכלל זה ISRAELI GAAP ו- IFRS)שליטה והבנה והכרה של עולם המס בישראלניסיון בניהול צוות של מנהלי חשבונותידע וניסיון בעבודה עם מערכות ממוחשבות רלוונטיות יתרון לפריוריטי ו QVיחסי אנוש מצויניםיכולת עבודה בצוות.יכולת עבודה רב משימתי בלוחות זמנים מוגדרים וצפופים.

מספר משרה 361948
עוזר/ת לחשב חברה
מיקום המשרה: פתח תקווה
היקף משרה: מלאה

סיימת את לימודי רו"ח ומעוניינ/ת לצבור ניסיון?! זאת המשרה בשבילך! לחברת מדיקל בינלאומית הממוקמת בפ"ת דרוש/ה עוזר/ת לחשב החברה - למשרה זמנית של חצי שנה במסגרת התפקיד: * הכנת דו"חות חודשיים, ניתוחים תקופתיים, תזרים מזומנים, * הנהלת חשבונות שוטפת ורישומים חשבונאיים, תמיכה שוטפת בסוגיות חשבונאיות, * דיווחים סטטוטוריים, עבודה שוטפת מול רואי החשבון המבקרים, ועוד ככל שיידרש.

דרישות התפקיד:

- רו"ח בתחילת הדרך או מתמחה בראיית חשבון - רמת EXCEL גבוהה מאוד - חובה! - אנגלית מצוינת - חובה! - גישה למערכות מידע, רצון ללמוד ולהכיר מערכות ERP. - הכרות עם SAP - יתרון - בעל/ת יכולת עבודה בצוות ויכולת הנעת תהליכים - יכולות אנליטיות גבוהות

משרה מיקום היקף תאריך
 
משרה חמה
חשב/ת מתחיל/ה לאחר התמחות חשב/ת מתחיל/ה לאחר... אבן יהודה מלאה
משרה חמה
14/05/2019
 
מנהל/ת כספים לחברה קמעונאית בתעשיית המזון מנהל/ת כספים לחברה... אזור תעשיה עמק חפר מלאה 12/02/2020
 
עוזר/ת לחשב חברה עוזר/ת לחשב חברה פתח תקווה מלאה 23/12/2019
1 - 3 מתוך 3