טוען

הצעות עבודה באלקטרוניקה

תחום האלקטרוניקה הינו תחום רחב המכיל תפקידים מגוונים: עובדי יצור מקצועיים העובדים במפעלי אלקטרוניקה, הנדסאי וטכנאי אלקטרוניקה, עובדים מקצועיים כמו מלחימים, מרכיבים מכאניים, שרטטים, מהנדסי אלקטרוניקה וכמובן תפקידי ניהול בתחום. מפעלי אלקטרוניקה יכולים להיות כאלה אשר מפתחים ומייצרים מוצר ייחודי או מוצר שלם ויכולים להיות כאלה אשר מפתחים ומייצרים חלק ממוצר או רכיבים אלקטרוניים של מוצר אחר. 

הצעות עבודה בתחום אלקטרוניקה
1 - 2 מתוך 2
מספר משרה 364280
דרוש/ה איש/אשת בקרת איכות מכאני עם ניסיון מאיזור...
מיקום המשרה: ירושלים
היקף משרה: מלאה

למפעל ותיק בירושלים, דרוש/ה עובד/ת למשרת בקרת איכות בתחום העיבוד השבבי - מכניקה (בלבד)- עבודה כחלק מצוות מעבדת בקרת איכות- התפקיד כולל בדיקת חלקים מורכבים שיוצרו בתהליך של עיבוד שבבי, כדי לוודא שהם תואמים לשרטוט. - עבודה עם מכשירי מדידה ועם תוכנת XYZ ו-GOM- נכונות למשרה מלאה + שעות נוספות.

דרישות התפקיד:

• קריאת שרטוטים מכאניים ברמה גבוהה מאוד - חובה• ניסיון עם מכשירי מדידה מדויקים (מד גובה, קומפרטור, קליברים, מכונת מדידה XYZ ) – יתרון גדול• ידע וניסיון בעבודה עם מחשב ושימוש בתוכנות יעודיות - חובה• עברית ברמה טובה – חובה• רמת דיוק גבוהה ושימת לב לפרטים • נדרשת סקרנות עם יכולת למידה גבוהה

מספר משרה 363923
מבקר/ת אכות בתחום עיבוד שבבי
מיקום המשרה: יבנה
היקף משרה: מלאה

לחברה ביבנה דרוש/ה מבקר/ת אכותשעות עבודה 8:00-17:00 חמישה ימי עבודהטיפול בחלקים של עיבוד שבבי והרכבותהחדר ביקורת מצוייד עם מערכות ותוכנותהפעלה של מד גובה וכל המדדים.

דרישות התפקיד:

ניסיון מוכח בתחום מבקר/ת אכות -חובהCMM - חובהתושב/ת אשדוד והסביבה.

משרה מיקום היקף תאריך
 
דרוש/ה איש/אשת בקרת איכות מכאני עם ניסיון מאיזור... דרוש/ה איש/אשת בקרת... ירושלים מלאה 30/03/2020
 
מבקר/ת אכות בתחום עיבוד שבבי מבקר/ת אכות בתחום... יבנה מלאה 29/03/2020
1 - 2 מתוך 2