טוען

ערן מרדכי

מנכ"ל חטיבת משאבי אנוש

ערן מרדכי

מנכ"ל חטיבת משאבי אנוש

ערן משמש בתפקיד מנכ"ל חטיבת משאבי האנוש של קבוצת דנאל, חבר הנהלה קבוצת דנאל. במסגרת תפקידו מוביל את החזון ואת האסטרטגיה של החטיבה, מנהל את מנהלי האזורים וההתמחויות ואת מטה החטיבה.

ערן הצטרף לדנאל בשנת 2000, תחילה כמנהל אזור ובהמשך קודם לתפקיד סמנכ"ל ומנכ"ל.

בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון ובוגר תואר שני בלימודי משפט מאוניברסיטת בר אילן.

אילן יושעי

עוזר סמנכ"ל חטיבה ומנהל מקצועי

אילן יושעי

עוזר סמנכ"ל חטיבה ומנהל מקצועי

אילן החל את דרכו בדנאל בשנת 2008 כשהוא מגיע עם ניסיון רב בתחום הגיוס. בתפקידו מעורב אילן במגוון פרויקטים ופעילויות של חטיבת משאבי אנוש, מנהל מקצועי של החטיבה, מנהל פרויקטים של מערכות המידע בתחום משאבי האנוש (מערכות ניהול הלקוחות והמועמדים המבוססות MS-CRM ואתר המשרות של החטיבה ומרכז את תחום האיכות ויחסי העבודה.

אילן בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה.

הדס בנאי

מנהלת דנאל ביוטק

הדס בנאי

מנהלת דנאל ביוטק

הדס הקימה את דנאל ביוטק בשנת 2010, מפתחת ומובילה את ההתמחות. הדס יחד עם צוות מקצועי של יועצי השמה הובילה את דנאל ביוטק להיות השחקן המשמעותי והאיכותי בגיוס הון אנושי לתעשיית הפארמה והביוטכנולוגיה. הדס מנהלת כיום צוות גדול של מנהלי תחומים ויועצי השמה, מובילה את הפיתוח העסקי של ההתמחות ואת תחום הבכירים. הדס הגיעה לדנאל עם ניסיון קודם בתחום הגיוס לביוטק ולאחר 7 שנים בתפקידי קצונה בצה"ל.  הדס בוגרת תואר ראשון במדעי החברה (מדעי המדינה וניהול משאבי אנוש) מאוניברסיטת בר אילן.

שלמה בלהוסקי

מנהל תחום פרויקטים

שלמה בלהוסקי

מנהל תחום פרויקטים

שלמה מנהל את תחום הפרויקטים בחטיבת משאבי אנוש. מבין הפעילויות הנמצאות תחת אחריותו: מחלקת דיילות הקד"מ (שיבוץ כח אדם לשירותי קידום מכירות ברחבי הארץ) והשגחת כשרות (ניהול מערך השגחת הכשרות במועצות דתיות). שלמה התחיל את דרכו בדנאל בשנת 1992 כעוזר המנכ"ל ומאז ביצע שורה של תפקידים מרכזיים בארגון. שלמה הוא בין העובדים הוותיקים בדנאל ותרם רבות להתפתחות החברה. שלמה בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ולימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א. בוגר תואר שני בלימודי מידע מאוניברסיטת בר אילן.

עידו איילון

מנהל מיקור חוץ ומנהל המרכז הארצי לשילוב אנשים עם מוגבלות

עידו איילון

מנהל מיקור חוץ ומנהל המרכז הארצי לשילוב אנשים עם מוגבלות

עידו משמש בתפקיד מנהל מיקור חוץ ומנהל המרכז הארצי לשילוב אנשים עם מוגבלות. במסגרת התפקיד מוביל את פעילות השירות המנוהל באמצעות דנאל וחברות הבת, את תחום שילוב אנשים עם מוגבלות בתעסוקה, את פרויקט רכבת ישראל ופרויקטים נוספים.

עידו הצטרף לצוות הניהול של דנאל בשנת 1997 ושימש כמנהל אזור דרום וירושלים. במסגרת תפקידו ניהל מגוון סניפים מת"א ועד אילת.

עידו בוגר תואר ראשון במדעי החברה והרוח. אומנם זה היה לפני הרבה מאוד זמן, אך עידו הגיע אלינו עם ניסיון קודם כמנהל שיווק ומכירות.

רוני לביב

מנהל אזור צפון-שרון

רוני לביב

מנהל אזור צפון-שרון

רוני הצטרף לצוות הניהול בשנת 2000, התחיל כמנהל אזור צפון וכיום מנהל את מרחב הצפון והשרון. במסגרת תפקידו אחראי על מערך הסניפים באזור הצפון והשרון תוך קשר שוטף עם מנהלי הסניפים, מנהל יחידות רווח והפסד, מנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים, מנהל את הפיתוח העסקי במרחב ועוד. לרוני תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל ותואר שני בביקורת פנימית וציבורית מאוניברסיטת חיפה. לפני שהצטרף לדנאל, ניהל חברה ושימש כיו"ר דריקטוריון.

חנן אדרי

מנהל אזור מרכז

חנן אדרי

מנהל אזור מרכז

חנן התחיל את דרכו בדנאל בשנת 1995 כיועץ השמה בסניף נתניה. כבר אז בלט לחיוב ביכולותיו התקדם לתפקיד מאתגר במיוחד – הקמת סניף חדש. חנן הקים את סניף חדרה ולימים ניהל אותו. לאחר מכן קודם לתפקיד מנהל אזור אשר התרחב לאורך השנים. במסגרת תפקידו אחראי על מערך הסניפים באזור המרכז והשפלה תוך קשר שוטף עם מנהלי הסניפים, מנהל יחידות רווח והפסד, מנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים, מנהל את הפיתוח העסקי במרחב ועוד. חנן בוגר תואר ראשון במשאבי אנוש מאוניברסיטת אריאל. כמו כן, הינו בעל הכשרה ותעודת מאמן אישי.

אלון פרובשטיין

מנהל אזור דרום וירושלים

אלון פרובשטיין

מנהל אזור דרום וירושלים

אלון משמש בתפקיד מנהל אזור דרום. במסגרת תפקידו אחראי על מערך הסניפים באזור הדרום וירושלים תוך קשר שוטף עם מנהלי הסניפים, מנהל יחידות רווח והפסד, מנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים, מנהל את הפיתוח העסקי במרחב ועוד. אלון הצטרף לצוות הניהול בדנאל בשנת 2015 כשהוא מביא עימו ניסיון רב שכלל תפקידי ניהול בכירים, לרבות משנה למנכ"ל וסמנכ"ל בתחום הייטק. כמו כן, בעל ניסיון בצד המסחרי שיווקי שכולל ניהול השיווק הישיר ואתרי הסחר. אלון בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, ביצע קורסים פרקטיים ואף מחזיק בתעודת מגשר.

לירז שי

מנהלת דיגיטל

לירז שי

מנהלת דיגיטל

לירז משמשת בתפקיד מנהלת דיגיטל.  במסגרת התפקיד, לירז מנהלת את אתר האינטרנט, את התוכן, את הפעילות ברשתות החברתיות, את ה-PPC, את העבודה מול מקורות הגיוס השונים ועוד.

לירז עובדת בדנאל מ-2016 וקודמה לתפקיד אחרי שנה. הגיעה לדנאל עם ניסיון בתחום השיווק, ניהול, מיתוג והפקת אירועים. לירז בוגרת תואר ראשון בתקשורת והתמחות בשיווק ויח"צ, ממכללת ספיר.

סוכן חכם

קבלו משרות למייל מיד עם פרסומן!

בהרשמה אתם מאשרים את תקנון האתר.
בלי ספאם, מבטיחים!