טוען

הצעות עבודה בניהול בכיר

המקומות בראש הפירמידה ספורים. אנחנו כאן כדי ללוות אתכם אישית ובדיסקרטיות עד למציאת משרה מתאימה. ניסיוננו רב השנים, הקשרים הענפים עם מגוון חברות במשק והידע המקצועי הנרחב יסייעו לנו לפתוח לכם את הדלת למשרות בלעדיות בארגונים מובילים. בקטגוריית בכירים תוכלו למצוא משרות לסמנכ"לי כספים, סמנכ"לי שיווק, סמנכ"לי תפעול, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנכ"לים. 

דרושים בתחום ניהול בכיר
1 - 1 מתוך 1
מספר משרה 361651
סמנכ"ל/ית מכירות לחברה הייטק בתחום האלקטרוניקה
מיקום המשרה: פתח תקווה
היקף משרה: מלאה

לחברה מובילה בתחום האלקטרוניקה באזור המרכז דרוש/ה סמנכ"ל/ת מכירות מנוסה! תיאור התפקיד: -חבר/ת הנהלה. -אחראי/ת על צוות המכירות בישראל. -אחראי/ת על צוות המכירות בארה"ב . -קשר אישי עם לקוחות אסטרטגים. -ניהול מכרזים. -אחריות על סוכני המכירות. -פיתוח רשת סוכני מכירות. -אחריות על מחלקת שירות לקוחות. -תיאום בין המכירות לתפעול. -טיפול בחוזים. -פיתוח עסקי. -טיפול בנושא שיווק –תערוכות מיתוג וכדומה.

דרישות התפקיד:

השכלה: מהנדס/ת (Bs. C ) חובה באחד המקצועות הבאים: הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, הנדסת אלקטרוניקה או הנדסת אווירונאוטיקה. תואר שני במנהל עסקים רצוי. ניסיון קודם ויכולות אישיות (כל התכונות חובה) : 5 שנות ניהול צוות גדול של אנשי מכירות בישראל ובחו"ל. ניסיון קודם בתעשיית המעגלים המודפסים או רכיבי אלקטרוניקה של לפחות 5 שנים. הבנה מסחרית עמוקה. ניסיון בחברה המפתחת ומייצרת ציוד צבאי תעופתי או רפואי. היכרות עם נושא המעגלים המודפסים ו/או הרכבות אלקטרוניות. יכולת ניהולית, טיפול במשימות מרובות בו זמנית ונכונות לנסיעות רבות לחו"ל. עבודת צוות. שפות: עברית-רמת שפת אם אנגלית -רמה גבוהה מאוד

משרה מיקום היקף תאריך
 
סמנכ"ל/ית מכירות לחברה הייטק בתחום האלקטרוניקה סמנכ"ל/ית... פתח תקווה מלאה 11/12/2019
1 - 1 מתוך 1