טוען

הצעות עבודה בחשמל

התפקידים בתחום החשמל ברובם מצריכים השכלה ורישיון, וכל דרגה של רישיון מאפשרת לבעליה לעבוד עם מתח חשמלי גבוה יותר. תפקידים לדוגמה : חשמלאי מוסמך, חשמלאי ראשי, מהנדס חשמל וכדומה. ארגונים המגייסים בעלי תפקידים בתחום החשמל יכולים להיות חברות בניה ותשתיות, מפעלים תעשייתיים, חברות אחזקה וכדומה.

דרושים בתחום חשמל
1 - 4 מתוך 4
מספר משרה 387078
ראש/ת צוות מובילי/ות התקנת מערכות סולאריות מסחריות
מיקום המשרה: תל אביב - יפו
היקף משרה: מלאה

דרוש/ה ראש/ת צוות מובילי/ות התקנת מערכות סולאריות מסחריות *משרת שטח- באזור המרכז והשרון+ רכב.* במסגרת התפקיד: -ניהול צוות של מנהלי פרויקטים המובילים את תהליך התקנת המערכות הסולאריות על מבני מסחר ותעשייה מא'-ת'. -ניהול יומיומי של הצוות ווידוא שהם עומדים ביעדי ההתקנה תוך סנכרון ותיאום בין כלל גורמי המקצוע הרלוונטיים (ספקים, קבלנים, רשויות), לטובת ביצוע ההתקנה אצל הלקוח ותוך שהם מובילים את הלקוח לכל אורך תהליך ההתקנה עם פוקוס מרכזי על חווית לקוח מדהימה.

דרישות התפקיד:

•מהנדס/ת חשמל או הנדסאי/ת חשמל. •רישיון חשמלאי/ת מוסמך/ת או ראשי/ת. •סיווג קבלני 160 (חשמל) /191 (מתקנים סולאריים)- יתרון משמעותי! •ניסיון בעבודות חשמל -ארבע שנים לפחות-חובה. •ניסיון ניהולי ו/או פיקודי מוכח בהנעת תהליכים ועובדים- חובה. •ניסיון באנרגיה סולארית- יתרון משמעותי. •ידע וניסיון מתחום הבניה-יתרון משמעותי. •יחסי אנוש מצוינים, שירותיות, עצמאות, רהיטות, אסרטיביות, אמינות, ייצוגיות, וורבליות. •יכולת התנהלות במצבי לחץ, ויכולת מציאת פתרונות בזמן אמת.

מספר משרה 381219
פיזיקא/ית לפיתוח מוצר
מיקום המשרה: עפולה
היקף משרה: מלאה

לחברת היי-טק המפתחת ומייצרת מערכות אלקטרו-אופטיות דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים בעל/ת השכלה בפיזיקה או חשמל. תאור תפקיד - ניהול פרוייקטי הנדסה ופיתוח של מערכות מולטי-דיסציפלינריותהתפקיד כולל אחריות על כל שלבי הפיתוח וההנדסה של מוצרים המשלבים מערכות מדידה אלקטרו-אופטיות. פירוט:•הגדרת מערכת:כתיבת מפרט דרישות (כולל עבודה מול לקוחות/סוכנים/ספקים להגדרה שעונה על הצרכים)תכנון מבנה המערכתתוכניות עבודה לביצוע הדיסציפלינות השונות (תוכנה/אופטיקה/אלקטרוניקה וכו')•בניית אבי טיפוס ובדיקות ביצועים של המערכת ומרכיביה•אחריות על כתיבת עץ מוצר והוראות אינטגרציה למחלקת תפעול•התקנות ותמיכה במוצרים

דרישות התפקיד:

דרישות התפקיד •ניסיון בתעשייה של שלוש שנים לפחות בהובלת פיתוח מוצרים, כולל הגדרות מערכת על כל ההיבטים – פיזיקה/אלקטרוניקה/אופטיקה/מכניקה/תוכנה. •השכלה – תואר ראשון לפחות בפיזיקה או בהנדסת חשמל עדיפות לבעלי ניסיון באלקטרואופטיקה •אנגלית ברמה גבוהה (בכתב ובעל פה)•יכולת אנליטית גבוההיתרון לבעלי ניסיון פיתוח מוצרים לתעשיית ייצור מוליכים למחצה (semiconductors).בעל/ת ראיה מערכתית, בעל/ת יכולת עבודה בצוות ועבודה עצמאית. יכולת ביטוי וביצוע פרזנטציות באנגלית.

מספר משרה 386335
מהנדס/ת אפליקציות FAE
מיקום המשרה: קרית שדה תעופה (נתב"ג)
היקף משרה: מלאה

לחברת אלקטרוניקה מובילה דרוש/ה מהנדס/ת אפליקציה FAE!עבודת שטח מול לקוחות החברה.FAE לרכיבים אלקרטו-מכאניים ו/או חשמלייםניהול פרויקטים מולטידיסיפלינאריים אחריות על כל ממשקי העבודה מול לקוח מפתח

דרישות התפקיד:

מהנדס/ת אלקטרוניקה/חשמל/מכונות מהנדס/ת אפליקציה בתחומי האלקטרומכאניקה, INTERCONNECT או חשמלמהנדס/ת רכיבים, עדיפות למכאניקה ואלקטרומכאניקה ניסיון בעבודה מול ארגונים גדולים: אלביט, רפאל, תעשיה אווירית .ניסיון במכירה טכנית של רכיבים ומערכות אחריות על כל ממשקי העבודה מול לקוח מפתחשליטה באנגלית ברמה גבוהה

מספר משרה 381891
סגן/ית מנהל אגף החשמל לחברה תעשייתית מובילה ברמלה
מיקום המשרה: רמלה
היקף משרה: מלאה

לחברה תעשייתית מובילה ברמלה דרוש/ה מהנדס/ת חשמל לתפקיד סגן/יתמנהל אגף החשמל.**חובה ניסיון ניהולי ממפעל יצרני****התפקיד כולל רכב וקליטה ישירה לחברה בתנאים מעולים!!!**התפקיד כולל:בתחום ניהול הפרויקטים באגף החשמל - אחריות על ניהול וקידום פרויקטים שאגף החשמל אינו היוזם אלא המבצע בהיבטים של תיאום ואינטגרציה של כל הדיסיפלינות בתוך אגף החשמל למול האגפים האחרים, לו"ז , תכנון , תקציבים , בטיחות וכו'.בתחום מערכות המיזוג במפעל-אחריות על תקינות מערכות המיזוג במפעל ובכלל זה ביצוע אחזקה , ניקיון , ופיקוח על קבלני המשנה ככל שיהיו לרבות הזמנות ציוד אישור חשבוניות .בתחום מערכות גילו האש במפעל – אחראי על כל מערכות גילוי האש במפעל ובכלל זה אחזקת המערכת , תקינות הציוד , חידוש הציוד , אישורי תקינות .בתחום הארכיון - אחראי על כל נושא הארכיון בתחום החשמל ובכלל זה תיוג שרטוטי חשמל, עדכון שרטוטים .

דרישות התפקיד:

ניסיון ניהולי-חובהניסיון ממפעל יצרני חובהמהנדס חשמל-חובה

משרה מיקום היקף תאריך
 
ראש/ת צוות מובילי/ות התקנת מערכות סולאריות מסחריות ראש/ת צוות מובילי/ות... תל אביב - יפו מלאה 20/07/2022
 
פיזיקא/ית לפיתוח מוצר פיזיקא/ית לפיתוח מוצר עפולה מלאה 08/06/2022
 
מהנדס/ת אפליקציות FAE מהנדס/ת אפליקציות FAE קרית שדה תעופה (נתב"ג) מלאה 29/05/2022
 
סגן/ית מנהל אגף החשמל לחברה תעשייתית מובילה ברמלה סגן/ית מנהל אגף... רמלה מלאה 29/12/2021
1 - 4 מתוך 4